Varšuvoje (Lenkija) vyko vienas iš svarbiausių Vidurio ir Rytų Europos turizmo renginių 25-oji tarptautinė turizmo paroda „TT Warzawa 2017“, kurioje pristatytas ir Šiaulių rajonas.

Paskelbta: 2017-11-29

2017 m. lapkričio 23 – 25 dienomis Varšuvoje, kultūros ir mokslo rūmuose, vyko tarptautinė turizmo paroda. Savo krašto turizmo išteklius bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų ir verslo stende pristatė daugiau nei 20 atstovų iš Lietuvos, o kartu ir Šiaulių rajonas. Turizmo parodoje  „TT Warzawa 2017“ dalyvavo apie 50 šalių iš Vidurio ir Rytų, Pietų, Šiaurės ir Vakarų Europos, Afrikos, Azijos, Amerikos, Karibų jūros.
Paroda – vienas iš būdų prisistatyti turizmo operatoriams, žiniasklaidos atstovams, pabendrauti su potencialiais klientais, skleisti žinias apie Šiaulių rajoną ir megzti kontaktus, pasitarnausiančius ateityje.
Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras parodos lankytojams parengė turizmo žemėlapį apie mūsų krašto turizmo išteklius lenkų kalba.  
Turizmo parodoje dalyvavo Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkės Lina Šukienė ir Ramunė Jocienė.  
Lenkijos gyventojai teigia, kad šventojo Jono Pauliaus II tėvynėje pamaldumas tebėra stiprus. Apie Šiaulių rajono Kryžių kalną girdėję daugelis. Daug lenkų  lanko Lietuvos žymiausius turizmo objektus, o mes labai norime, kad jų atkeliautų dar daugiau. Šį kartą parodos lankytojai labiausiai domėjosi Kryžių kalno legendomis.
Dalyvavimas parodoje „TT Warzawa 2017“ buvo labai naudingas. Tikimės 2018 m. didesnio Lenkijos turistų srauto. Dėl planuojamo  Popiežiaus Pranciškaus  vizito į Lietuvą taip pat tikimės didelio kaimyninių šalių maldininkų srauto.

Parengė: Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

 
 
« Atgal į naujienas
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: