ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMAS PRISTATĖ VERSLO IDĖJAS KONKURSE „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“

Paskelbta: 2018-11-15

 2018 m. lapkričio 9 d. Verslo diena buvo paminėta pagerbiant jaunimo verslumo skatinimo konkurso „Keiskimės ir keiskime Kuršėnus“ dalyvius. Konkursą organizavo Šiaulių rajono savivaldybė ir Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Jaunimo verslumo skatinimo konkurso tikslai: skatinti jaunimą domėtis ekonomika ir verslo aplinka, paskatinti verslo įmones pažvelgti į jauną žmogų kaip į ateities kūrėją, potencialų ir svarbų partnerį, vertingų idėjų generuotoją.

Konkurse dalyvavo 66 mokiniai (35 komandos) iš Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos. Buvo gautos 35 verslo idėjos ir pasiūlymai, kaip įveiklinti Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę. Jaunimas siūlė aikštėje įrengti karštų gėrimų, ledų, ekologiško maisto prekybos taškus, pastatyti sūpynes ir muzikos automatus, organizuoti pyragų dienas bei daug kitų idėjų.

Konkurso nugalėtojais tapo:
1. Akvilė Reivytytė, Edgaras Norvilis ir Aivaras Rugenis – jogurto baras (I vieta);
2. Laurynas Pikelis – maisto parodos prezentacijos (II vieta);
3. Gabija Karkalaitė ir Rugilė Kasperavičiūtė – knygų klubas (III vieta);
4. Simona Olišauskaitė, Beatričė Bandzinskaitė – „gyvas“ futbolas, ledo diskoteka (III vieta).

Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba nugalėtojus nudžiugino puikiais prizais: I–III vietų nugalėtojams įteikti termopuodeliai ir rašikliai bei kelionė į verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai 2018“.

Dėkojame Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ekonomikos mokytojai Jūratei Čaplinskienei už mokinių paskatinimą dalyvauti konkurse, gimnazistams už prasmingus darbus, o Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybai už prizus.

Parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė
ir Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Savickė
 

 
 
« Atgal į naujienas
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: