Mums jau 15 metų!

Paskelbta: 2018-11-04

2003m. spalio 31 d. įregistruotas ir savo veiklą pradėjo Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Šiandien, minėdami Centro 15 metų veiklos sukaktį, džiaugiamės klientų  sėkmės istorijomis, kurios galbūt mūsų niekada negarsino, tačiau visada motyvavo ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų, drąsino priimti naujus iššūkius. Esame dėkingi, kad leidote mums augti ir tobulėti! Su kai kuriais iš Jūsų bendradarbiaujame nuo pat Centro įsikūrimo pradžios, tad svarbesnio įvertinimo už Jūsų parodytą pasitikėjimą mumis nėra.

Žvelgdami į tai, ką mums pavyko pasiekti per visus veiklos metus , neketiname sustoti. Norime toliau žengti į priekį ir siekti naujų  aukštumų.  

Džiaugiamės, kad tiek laiko esate kartu su mumis!

Visiems savo esamiems ir būsimiems klientams linkime sėkmės versle, besišypsančių akių ir  noro tobulėti.  

Nuoširdžiai Jūsų – Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvo vardu direktorė Kristina Duseikaitė.

Lapkričio 7d., lapkričio 14d., lapkričio 21d. nuo 14 val. Jūs esate laukiami Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centre J. Basanavičiaus g. 7, IIa. Kuršėnai . Pavaišinsime Padėkos kavos puodeliu. Mes Jūsų laukiam. Iki pasimatymo.  

 
 
 
 
 

2018 m. spalio mėn. 12 d. 14.00 val. kviečiame dalyvauti seminare „Socialinio verslo galimybės kaime“

Paskelbta: 2018-10-09

2018 m. spalio mėn. 12 d. 14.00 val. kviečiame dalyvauti seminare „Socialinio verslo galimybės kaime“
 

Lektorė : Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė
 

Seminaras vyks: Šiaulių r. Smilgių k., Vieversių g. 5, Asociacija ,,Smilgių bendruomenė" bendruomenės patalpose.

Registracija: ramune.jociene@gmail.com arba mob. 861474380

 
 
 

JAUNIMO VERSLUMO SKATINIMO KONKURSAS „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“ KVIETIMAS

Paskelbta: 2018-10-09

Kviečiame jaunimą dalyvauti jaunimo verslumo skatinimo konkurse „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“.

Tikslas: skatinti jaunimą domėtis verslo aplinka ir ekonomika.

Konkurse gali dalyvauti jaunimas 14-29 m. iš jaunimo nevyriausybinių organizacijų, neformalių jaunimo grupių ar individualiai (konkurso nuostatai pridedami).

Norintys dalyvauti konkurse registruojami nuo 2018-10-03 iki 2018-10-30.

Konferencijos organizatoriai:

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė. Mob. 8614 74380, el. p. ramune.jociene@gmail.com

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Viktorija Sabaliauskaitė  el. p. viktorija.sabaliauskaite@siauliuraj.lt

 

NUOSTATAI (atsisiųsti|)

 
 
 

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS ,,VALSTYBINGUMO KŪRĖJŲ PĖDOMIS“

Paskelbta: 2018-09-27

2018 m. švenčiame Lietuvos valstybės šimtmetį, tad spalio 7 d. (sekmadienį) norime pakviesti pakeliauti ir susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko vietovėmis, kuriose palikti Lietuvos valstybės kūrėjų pėdsakai.

 

PROGRAMA

10.00 val. Dalyvių registracija (Gaugarių kaimas, Kelmės rajonas, koordinatės 55.749184, 22.954599).

10.30 val. Žygio pradžia.

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

Keliausime po Šilo Pavėžupio dvaro žemes, Karalmiškio sengirę, Targių ozų draustinį. Šilo Pavėžupio dvaras – Šaulių tėvo Vlado Putvinskio tėviškė, spaudos draudimo metais tapęs pasipriešinimo kultūrinei priespaudai centru.  Planuojama nueiti 14 km.

Žygio laikas sutampa su Paukščių palydų švente, tad kelionės metu stebėsime ir paukščius. Esant galimybei, prašome pasiimti žiūronus.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais.

Atvykstama savu transportu.

DALYVIO MOKESTIS. 2 € (mokama grynaisiais registruojantis). Prieš žygį kiekvienas norintis galės paremti Kurtuvėnų regioninį parką įsigijant 1 € vertės lankytojo bilietą.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS, TAD BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

REGISTRACIJA/INFORMACIJA. Kornelija Stonienė (Kurtuvėnų regioninio parko kultūrologė) tel. 841 370 336,

el. p.

kornelija.jurgaityte@krpd.ltBŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Prašome susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko lankymo taisyklėmis.

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

www.krpd.lt

;

www.kurtuva.lt
 
 
 

Vasaros mugė Kuršėnuose Rugpjūčio 22-23 d.

Paskelbta: 2018-08-14

2018 metų rugpjūčio 22-23 dienomis Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, vyks tautodailės, amatų ir kt. gaminių mugė. Visus mažus ir didelius miestelėnus ir jų svečius, maloniai kviečiame apsilankyti bei sudalyvauti.

 
 
 
 
 

Iššūkis – „Surink Lietuvą“

Paskelbta: 2018-07-12

Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, ”Surink Lietuvą”, kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių - sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

                      Šis projektas inicijuotas VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro apjungė visą Lietuvą, -  60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti, tokiame mažame plotelyje.  

                     „Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“, - projektą palaiko laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

                      Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai lyg atskira istorija - Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Akmenės - apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės - apie kates, kurias taip mylėjo grafienė, o kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių.. Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsite išgirsti per radiją „Extra FM“, kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti vis su nauju rajonu. Dar vienas mūsų projekto partneris - vežėjas UAB „Kautra“, kuris skatins keliauti po Lietuvą suteikdamas nuolaidas.  Tai jei jau susidomėjai, paskubėk, įsigyti savo krašto detalę, nes pradžioje išleidome tik 1000 Lietuvos žemėlapių.

                      Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą, bei įspūdžius galite rasti mūsų socialiniame tinklapyje facebook – „Surink Lietuvą“.
 

 
 
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: