Š.m. gruodžio 12-13 dienomis Kuršėnuose šurmuliuos Kalėdinė prekybininkų mugė.

Paskelbta: 2018-11-28

Prekybininkai susiburs prieš gražiausias metų šventes ir suteiks lankytojams progą įsigyti įvairių gaminių, nustebinti artimuosius kalėdinėmis dovanomis, suvenyrais, o gal net ir skanėstais.

 
 
 

PROJEKTAS „VISKAS ĮMANOMA JEI ŽINAI KAIP“

Paskelbta: 2018-11-15

Įsibėgėjo projektas „Viskas įmanoma jei žinai kaip“ . Projektą  parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras pagal Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašą. Lapkričio 13 d. projekto parneriai Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ekonomikos kurso moksleiviai dalyvavo susitikimuose   su  Aurimu Vietrinu.

Aurimas Vietrinas  – žinomas Lietuvos praktikas, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį, įkvepiantis verslo vadybos konsultantas – treneris, lektorius, koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, Lietuvos verslo konsultantų asociacijos (LVKA) narys.

Pirmame susitikime  - „Pagrindinės lyderio savybės“ turėjome progos susipažinti su pagrindinėmis lyderio savybėmis. Sužinojome kur ir kaip savo gyvenimo valiutas investuoja lyderiai. Antrame susitikime  - „Lyderio komunikacija“ remiantis patarle „Žinai žodį – rasi kelią“ išsiaiškinome kodėl lyderiai moka komunikuoti, kokie svajonių įgyvendinimo žingsniai.   Jaunimas gavo konkrečių praktinių patarimų ir įrankių, kaip efektyviau komunikuoti su komandos nariais. Po susitikimų lektorius neskubėjo išvykti ir atsakė į visus moksleivių klausimus.

Dėkojame moksleiviams už aktyvų dalyvavimą tikimės , kad daugeliui lyderystė taps gyvenimo būdu ir džiaugsmu.

Parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė ir Ekonomikos mokytoja Jūratė Čaplinskienė.

 
 
 

ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMAS PRISTATĖ VERSLO IDĖJAS KONKURSE „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“

Paskelbta: 2018-11-15

 2018 m. lapkričio 9 d. Verslo diena buvo paminėta pagerbiant jaunimo verslumo skatinimo konkurso „Keiskimės ir keiskime Kuršėnus“ dalyvius. Konkursą organizavo Šiaulių rajono savivaldybė ir Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Jaunimo verslumo skatinimo konkurso tikslai: skatinti jaunimą domėtis ekonomika ir verslo aplinka, paskatinti verslo įmones pažvelgti į jauną žmogų kaip į ateities kūrėją, potencialų ir svarbų partnerį, vertingų idėjų generuotoją.

Konkurse dalyvavo 66 mokiniai (35 komandos) iš Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos. Buvo gautos 35 verslo idėjos ir pasiūlymai, kaip įveiklinti Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštę. Jaunimas siūlė aikštėje įrengti karštų gėrimų, ledų, ekologiško maisto prekybos taškus, pastatyti sūpynes ir muzikos automatus, organizuoti pyragų dienas bei daug kitų idėjų.

Konkurso nugalėtojais tapo:
1. Akvilė Reivytytė, Edgaras Norvilis ir Aivaras Rugenis – jogurto baras (I vieta);
2. Laurynas Pikelis – maisto parodos prezentacijos (II vieta);
3. Gabija Karkalaitė ir Rugilė Kasperavičiūtė – knygų klubas (III vieta);
4. Simona Olišauskaitė, Beatričė Bandzinskaitė – „gyvas“ futbolas, ledo diskoteka (III vieta).

Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba nugalėtojus nudžiugino puikiais prizais: I–III vietų nugalėtojams įteikti termopuodeliai ir rašikliai bei kelionė į verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai 2018“.

Dėkojame Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ekonomikos mokytojai Jūratei Čaplinskienei už mokinių paskatinimą dalyvauti konkurse, gimnazistams už prasmingus darbus, o Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybai už prizus.

Parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė
ir Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Viktorija Savickė
 

 
 
 

Mums jau 15 metų!

Paskelbta: 2018-11-04

2003m. spalio 31 d. įregistruotas ir savo veiklą pradėjo Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras. Šiandien, minėdami Centro 15 metų veiklos sukaktį, džiaugiamės klientų  sėkmės istorijomis, kurios galbūt mūsų niekada negarsino, tačiau visada motyvavo ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų, drąsino priimti naujus iššūkius. Esame dėkingi, kad leidote mums augti ir tobulėti! Su kai kuriais iš Jūsų bendradarbiaujame nuo pat Centro įsikūrimo pradžios, tad svarbesnio įvertinimo už Jūsų parodytą pasitikėjimą mumis nėra.

Žvelgdami į tai, ką mums pavyko pasiekti per visus veiklos metus , neketiname sustoti. Norime toliau žengti į priekį ir siekti naujų  aukštumų.  

Džiaugiamės, kad tiek laiko esate kartu su mumis!

Visiems savo esamiems ir būsimiems klientams linkime sėkmės versle, besišypsančių akių ir  noro tobulėti.  

Nuoširdžiai Jūsų – Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvo vardu direktorė Kristina Duseikaitė.

Lapkričio 7d., lapkričio 14d., lapkričio 21d. nuo 14 val. Jūs esate laukiami Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centre J. Basanavičiaus g. 7, IIa. Kuršėnai . Pavaišinsime Padėkos kavos puodeliu. Mes Jūsų laukiam. Iki pasimatymo.  

 
 
 
 
 

2018 m. spalio mėn. 12 d. 14.00 val. kviečiame dalyvauti seminare „Socialinio verslo galimybės kaime“

Paskelbta: 2018-10-09

2018 m. spalio mėn. 12 d. 14.00 val. kviečiame dalyvauti seminare „Socialinio verslo galimybės kaime“
 

Lektorė : Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė
 

Seminaras vyks: Šiaulių r. Smilgių k., Vieversių g. 5, Asociacija ,,Smilgių bendruomenė" bendruomenės patalpose.

Registracija: ramune.jociene@gmail.com arba mob. 861474380

 
 
 

JAUNIMO VERSLUMO SKATINIMO KONKURSAS „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“ KVIETIMAS

Paskelbta: 2018-10-09

Kviečiame jaunimą dalyvauti jaunimo verslumo skatinimo konkurse „KEISKIMĖS IR KEISKIME KURŠĖNUS“.

Tikslas: skatinti jaunimą domėtis verslo aplinka ir ekonomika.

Konkurse gali dalyvauti jaunimas 14-29 m. iš jaunimo nevyriausybinių organizacijų, neformalių jaunimo grupių ar individualiai (konkurso nuostatai pridedami).

Norintys dalyvauti konkurse registruojami nuo 2018-10-03 iki 2018-10-30.

Konferencijos organizatoriai:

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė. Mob. 8614 74380, el. p. ramune.jociene@gmail.com

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Viktorija Sabaliauskaitė  el. p. viktorija.sabaliauskaite@siauliuraj.lt

 

NUOSTATAI (atsisiųsti|)

 
 
 

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS ,,VALSTYBINGUMO KŪRĖJŲ PĖDOMIS“

Paskelbta: 2018-09-27

2018 m. švenčiame Lietuvos valstybės šimtmetį, tad spalio 7 d. (sekmadienį) norime pakviesti pakeliauti ir susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko vietovėmis, kuriose palikti Lietuvos valstybės kūrėjų pėdsakai.

 

PROGRAMA

10.00 val. Dalyvių registracija (Gaugarių kaimas, Kelmės rajonas, koordinatės 55.749184, 22.954599).

10.30 val. Žygio pradžia.

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

Keliausime po Šilo Pavėžupio dvaro žemes, Karalmiškio sengirę, Targių ozų draustinį. Šilo Pavėžupio dvaras – Šaulių tėvo Vlado Putvinskio tėviškė, spaudos draudimo metais tapęs pasipriešinimo kultūrinei priespaudai centru.  Planuojama nueiti 14 km.

Žygio laikas sutampa su Paukščių palydų švente, tad kelionės metu stebėsime ir paukščius. Esant galimybei, prašome pasiimti žiūronus.

PIETŪS. Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais.

Atvykstama savu transportu.

DALYVIO MOKESTIS. 2 € (mokama grynaisiais registruojantis). Prieš žygį kiekvienas norintis galės paremti Kurtuvėnų regioninį parką įsigijant 1 € vertės lankytojo bilietą.

DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS, TAD BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

REGISTRACIJA/INFORMACIJA. Kornelija Stonienė (Kurtuvėnų regioninio parko kultūrologė) tel. 841 370 336,

el. p.

kornelija.jurgaityte@krpd.ltBŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Prašome susipažinti su Kurtuvėnų regioninio parko lankymo taisyklėmis.

ORGANIZATORIUS. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

www.krpd.lt

;

www.kurtuva.lt
 
 
 

Vasaros mugė Kuršėnuose Rugpjūčio 22-23 d.

Paskelbta: 2018-08-14

2018 metų rugpjūčio 22-23 dienomis Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, vyks tautodailės, amatų ir kt. gaminių mugė. Visus mažus ir didelius miestelėnus ir jų svečius, maloniai kviečiame apsilankyti bei sudalyvauti.

 
 
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: