Poilsiavietės/paplūdimiai/žaidimų aikštelės

1. Daugėlių pušyno poilsiavietė. Poilsiavietėje gausu suoliukų, pavėsinių, vaikų žaidimų aikštelė. Taip pat įrengta Daugėlių pušyno estrada, kur vyksta įvairios šventės ir renginiai.


2. Pakumulšio paplūdimys ir poilsiavietė. Pakumulšio tvenkinys yra trys km. į vakarus nuo Kuršėnų, Paringių km., Šiaulių rajone. Sutvarkytas paplūdimys, kuriame įrengtos persirengimo kabinos, vaikų žaidimų, krepšinio ir tinklinio aikštelės. Taip pat poilsiautojams įrengta mašinų stovėjimo aikštelė, lauko baldai, pavėsinės, laužavietės.


3. Kuršėnų karjero paplūdimys. Kuršėnų tvenkinio pakrantė sutvarkyta, joje įrengtas paplūdimys, persirengimo kabina ir lauko baldai. Patogus privažiavimas Lakštingalų, Miško gėlių, Energetikų gatvėmis.


4. Poilsiavietė Ventos upės pakrantėje. Ventos upės šlaitas pritaikytas poilsiui. Jame gausu suoliukų ir medinių skulptūrų.


5. Poilsiavietė prie Agailių koplyčios. Poilsiautojams ir maldininkams įrengtos pavėsinės, lauko baldai, takai, tiltelis iki „stebuklingo“ šulinio. Koplyčia yra Agailių miške, apie 12 km. į šiaurę nuo Kuršėnų. Koplyčia stovi nuošalioje vietoje, pasiekiama važiuojant žvyruotais miško keliais. Pasukus iš kelio 4010 Ringuvėlė–Šalvenai–Šakyna , toliau kryptį nurodo pastatytos rodyklės.


6. Šilelio miško poilsiavietė ir takas. Šilelio miškas yra kelyje Kuršėnai – Gilvyčiai, Šilelių kaime. Poilsiavietėje įrengti lauko baldai, pavėsinės, laužavietė ir takas palei Ventos upę.


7. Gulbino miško poilsiavietė. Poilsiavietėje yra pavėsinė.


8. Vaikų žaidimų aikštelė. Kuršėnų miesto centre S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

 
 
Grįžti atgal į pradinį puslapį
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: