Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Kviečiame prisijungti „Draugiški žygeiviams“ paslaugų rato

Kviečiame apgyvendinimo, maitinimo ir informacinių paslaugų teikėjus prisijungti prie Draugiški žygeiviams paslaugų rato!

Kas yra „Draugiški žygeiviams“? Visų pirma, tai ženklas, rodantis, kad žygeiviai čia yra laukiami. Šis ženklas yra gerai atpažįstamas visame pasaulyje, todėl jį pamatę keliautojai aiškiai supranta, kad jų poreikiai bus patenkinti ir paslaugos teikėjas galės jiems padėti bei suteikti reikiamos informacijos.

Kam gali būti suteiktas „Draugiški žygeiviams“ statusas? Paslaugų ženklas „Draugiški žygeiviams“ / “Hiker friendly” gali būti suteiktas bet kuriam turizmo paslaugų teikėjui, esančiam vienoje iš Baltijos šalių, siekiančiam būti „draugišku“ žygeiviams ir galinčiam pasiūlyti keliautojams reikalingas paslaugas.


Daugiau informacijos rasite pridėtame informaciniame lankstinuke.

Paslaugų teikėjai, norintys NEMOKAMAI gauti paslaugų ženklą DRAUGIŠKI ŽYGEIVIAMS, turi užpildyti anketą iki rugpjūčio 31 dienos:

Jūsų patogumui anketą taip pat galite pildyti internete: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVDjpk9uHv_8cUj9ezfhzQJEYtf06zZcklqgXZh-aCjsliow/viewform?usp=sf_link

SVARBU! Jei jau esate pildę anketą, antrą kartą to daryti nereikia.

Atsiliepimai

Komentuoti