ŠIAULIŲ RAJONO ŽEMĖLAPIS - GASTRONOMIJA IR MAISTAS IŠSINEŠIMUI

Nuo balandžio 22 d. atvėrė duris lauko kavinės, barai, restoranai. Skelbiame Šiaulių rajone veikiančių ir lankytojų laukiančių maitinimo įstaigų sąrašą.

Smuklės „Kryžkelė“ lauko terasoje kiekvieną dieną klientai laukiami su skirtingais dienos meniu pasiūlymais. Darbo laikas V-VII 11:00 - 21:00 . Savaitgaliais ruošiamas atskiras meniu, kurį smuklės „Kryžkelė“ skelbia savo facebook puslapyje. Norintys paskanauti tradiciniais Kurtuvėnų krašto patiekalais: brandintu Kurtuvėnų kumpiu, keptu karpiu su obuoliais ir kastiniu turėtų iš anksto užsisakyti. Smuklė kviečia užsisakyti maistą išsinešimui.

Restoranas „Baltas gandras“ patiks tiems, kas vertina tradicijas ir turiningai praleistą laiką su savo šeima ir draugais. Lauko terasoje lankytojai laukiami kol kas tik savaitgaliais (darbo laikas V-VII 13:00 - 20:00). Restorano meniu patiekalai skelbiami restorano „Baltas Gandras“ www.facebook.com/baltasgandrass/ puslapyje. Jau pamėgtiems restorano patiekalams ir kepamai rankų darbo duonelei, suteikiamas išskirtinis dėmesys. Sezono naujiena - prie besisukančios karuselės Jūsų laukia restorano ledainė! Paskanaukite išskirtiniais itališkais ledais be glitimo.

Viešbutis – baras „Grafaitė“ atvėrė erdvios lauko terasos duris. Jau veikia vaikų kambarys. Kaip niekad populiaru maisto tiekimas išsinešimui. Darbo dienomis galima pasinaudoti super pasiūlymu - savaitės maistas į namus ar biurus! Klientai viliojami šūkiu „Pamirškite galvos skausmą “ką gaminti rytojaus pietums šeimai, ką įsidėti į darbą...”. Negaiškite laiko prie maisto gaminimo. Mėgaukitės skaniais patiekalais neišėję iš namų, biuro - viskuo pasirūpins “Grafaitė”!“ Gardžių patiekalų meniu skelbiamas facebook puslapyje. Baro darbo laikas I-VII 11:30 - 21:00.

„Editos kavinė“ ir svetainė „Pušynas“ dvi maitinimo įstaigos veikiančios Kuršėnų mieste ir teikiančios maistą išsinešimui. Dienos meniu patiekalus greitai ir patogiai galima išsirinkti facebook puslapiuose. Jų siūlomuose meniu dominuoja lietuviškos virtuvės patiekalai, o daugelio pamėgti cepelinai neatsibosta ir traukia lankytojus. „Editos kavinės“ darbo laikas I-VI 10:00 - 18:00. Svetainės „Pušynas“ darbo laikas I-V 8:00 - 16:00.

„Motel Panorama“ kviečia į lauko terasą, kurioje siūloma pasimėgauti europietiškais ir lietuviškais patiekalais, picomis ir desertais. Darbo laikas I-VII 11:30 - 21:00. Siūlomi dienos pietūs išsinešimui. Išsamesnę informaciją rasite „Motel Panorama“ facebook puslapyje.

„Grafo Zubovo“ viešbutis-restoranas laukia lankytojų lauko terasoje. Ši vieta patiks visiems, kurie nori pailsėti ramioje ir patogioje aplinkoje, paragauti gardžių restorano patiekalų ir pasimėgauti mini SPA paslaugomis. Išsamesnę informaciją rasite internetinėje svetainėje www.grafozubovo.lt.

Kavinė – „Link Šiaulių“ vietinius lankytojus ir Šiaulių rajono svečius pasitiks lauko terasoje. Šiuo metu siūloma užsisakyti maistą išsinešimui. Darbo laikas I-VII 11:00 - 17:00. Meniu patiekalai skelbiami kavinės facebook puslapyje.

Populiari jaunimo tarpe „Happy cafe Kuršėnai“ picerija siūlo užsisakyti gėrimus, picas ir kitą maistą išsinešimui. Teikiama populiari paslauga - maistas pristatymas į namus. Darbo laikas I-VII 11:00 - 19:00.

Informacija smaližiams.

Kuršėnus garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“ neatsiejama miesto įvaizdžio dalis. Atvykus į Šiaulių rajono didžiausią miestą, kviečiame užsukti į konditerių parduotuvėles ir įsigyti pamėgtą nostalgiškąjį vyniotinį.

Medaus mėgėjai ir tikintys jo gydomąja galia laukiami Romos Mačienės ekologiškajame bitininkystės ūkyje Ginkūnuose. Šioje vietoje siūlomas medus yra pripažintas kulinarinio paveldo produktu. Ekologiškas ūkis gali pasiūlyti medaus, medaus mišinių, bičių duonelę ir žiedadulkių.

Liaudies išmintis byloja - „Geriau vieną kartą paragauti, nei šimtą kartų išgirsti“!

Jūs visada laukiami svetingame Šiaulių rajone.

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti