Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

BAIDARĖMIS VENTOS UPE (KURŠĖNAI – REKČIŲ PILIAKALNIS)

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Vidutinis
14 km
< 1 min.
11
Maršruto danga
100% Vanduo

Venta – šiaurės vakarų Lietuvos ir Latvijos vakarų upė. Ji yra viena iš didžiausių per Lietuvos teritoriją tekančių upių, kuri tinkama nesudėtingam vandens turizmui. Pradedantiesiems tikrai turėtų tikti Venta, kadangi plaukimas ja nėra sudėtingas, pati upė yra gana rami, o jos krantai vaizdingi. Tiesa, kliūčių kartais pasitaiko: gali sutikti išvirtusį medį ar po vandeniu pasislėpusius akmenis.

Plaukdami baidarėmis galėsite grožėtis ne tik pušynų ir pakrančių pievų žaluma, upės povandeninio pasaulio įdomybėmis, bet ir gamtos, kultūros paveldo objektais. Po įspūdžių kupino plaukimo Sodyboje „Ventos slėnis" kviečiame pailsėti ant upės kranto besidriekiančioje  stovyklavietėje, o norintiems visiškai atsipalaiduoti Jums bus paruoštas kubilas.

Plaukimas šiuo maršrutu rekomenduojamas tik esant pakankamam vandens lygiui.

Šis maršrutas yra savarankiškas ir juo plaukti galite turint savo baidares, irklentes, valtis.

1 dienos maršrutas Ventos upe – 15 km. (tęsiasi apie 6 val.)

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones