Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

KODAS P: PAMATYK, PARAGAUK, PAJUSK

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
140 km
7.5 val.
6
Maršruto danga
95% Asfaltas
5% Žvyrkelis

Žiedinis maršrutas automobiliu Šiaulių rajone
Kryžių kalnas - Kurtuvėnai – Kuršėnai – Dargaičiai – Naisiai – Kryžių kalnas

Maršrutas „Kodas P“ kviečia pasinerti į netikėtas pramogas žaliajame Šaulių rajone. Siūlome 5 sustojimo vietas. Pamatykite unikalų objektą visame pasaulyje – Kryžių kalną, iš viso pasaulio sutraukiantį apie pusę milijono lankytojų per metus. Paragaukite vienintelio Lietuvoje 5 dienas brandinto kumpio, o gal legendinio konditerinio gaminio – Kuršėnų vyniotinio? Pajuskite vėjelio dvelksmą ant žirgo įspūdingos gamtos apsuptyje Kurtuvėnuose ar užsisakius nemokamą ekskursiją pažinkite nepaprastai gražiai sutvarkytą Naisių miestelį. Netikėti įspūdžiai laukia mini zoologijos sode, alpakų ir kitų gyvūnų apsuptyje Dargaičiuose. Tai dar ne viskas. Pramogų laukia daugiau. Smalsauti galima ne tik vasarą, geru oru, bet ir spaudžiant žiemos šaltukui. Maršrutas automobiliu jau paruoštas, belieka susiplanuoti išvykos datą, pakviesti vaikus, šeiminykščius ar draugus ir... pirmyn!


Atraskite „Kodą P“ Šiaulių rajone!


Maršrutas žiedinis. Taigi nėra svarbu, kurį objektą pirmiausia aplankysite automobiliu. Nebūtina skubėti ir jaudintis, kad nespėsite. Mes siūlome pradėti tokia tvarka. Pateikiame orientacinius atstumus nuo objekto iki objekto, o bendras maršruto ilgis – 140 km.

 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones