Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

VALENTINO DIENOS PASIVAIKŠČIOJIMAS KURŠĖNUOSE

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
12 km
6.5 val.
4
Maršruto danga
98% Asfaltas
2% Žvyrkelis

Valentino dienos šventė - švenčiama kaip meilės ir draugystės diena. Tai laikoma metu, kai žmonės išreiškia savo jausmus artimiesiems per dovanas, žinutes ar kitais veiksmais, kaip kartu laiko praleidimas.

Mes siūlome šį maršrutą ilgam pasivaikščiojimui, šiltam pasisedėjimui, saulės palydėjimui ir užbaigiant vakarą ramiam pasiilsėjimui. 

1. Pėsčiųjų tiltas per Ventos upęVos atidarytas naujasis tiltas tapo vienu pagrindiniu ne tik Šiaulių rajono, bet ir viso Šiaurės regiono traukos objektu, į kurį plūsta žmonės pasivaikščioti, pasigrožėti nuostabiomis Ventos upės ir Kuršėnų miesto panoramomis. Naujuoju pėsčiųjų tiltu ga­li­ma pa­to­giai pa­siek­ti restauruotus išskirtinės medinės architektūros Kuršėnų Gruževskių dvaro rūmus, Šiaulių rajono savivaldybės kul­tū­ros cent­rą, senąjį miesto parką, ku­r vyks­ta didžiausi Šiaulių rajono renginiai, šven­tės.

 

2. Happy Cafe Kuršėnai - po pasivaikščiojimo užsukite atsigerti kavos, o jei ir praalkote jaukioje aplinkoje galėsite pasimėgauti skaniomis picomis, traškia vištiena, koldūnais, užkepėlėmis.

3.  Daugėlių geležinkelio tiltas per Ventos upę - geležinkelio tiltas pastatytas 1924 m. įrengiant geležinkelio liniją Kėdainiai– Klaipėda, Amaliai– Telšiai– Kretinga ir Kazlų rūda– Šakiai– Raseiniai – Lydavėnai.  Puiki vieta palydėti saulę.

4. „Namelis Atokvėpis“ -  pievų ir miškų apsuptyje. Romantiškam pasibūvimui. Kuo daugiau natūralumo ir gamtos - namelio šeimininkų siekis. Rastų namelis kvepia židinio dūmu, balti patalai jau laukia nudžiuginti ramiu poilsiu. Atvykę rasite dviejų aukštų namelį, kurio pirmame aukšte yra valgomojo stalas, minimali virtuvėlė, židinys bei pirtis.Antrajame aukšte įrengta poilsio zona su viena dvigule lova bei dviem vienvietėmis. 

 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones