Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Girelė

Kaimo turizmo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Girelė“ įsikūrusi erdvioje 4,5 ha teritorijoje šalia miško, tik 7 kilometrai nuo Šiaulių miesto, važiuojant Joniškio kryptimi (kelias Kaliningradas-Ryga).

Ši vietovė, kurioje yra sodyba, senbuvių menama kaip Domantų kaimo centras. Netoliese, prieškario metu, stovėjo mokykla, kuri karo metu buvo sudeginta, tarybiniais metais - parduotuvė, visų žinoma Kapkės vardu.

Už 2-jų kilometrų randasi garsiausias piliakalnis, žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje Jurgaičių (Domantų) piliakalnis, kitaip vadinamas Šventkalniu, Maldavimų, Kryžių kalnu laikomas šventa vieta.

Šalia sodybos nutiestas dviračių takas, kuris vadinamas Milžinų taku. Juo keliaujant galima pasigrožėti ne tik Jurgaičių piliakalniu, bet ir gražiomis Aukštelkės, Bubių kalvomis.

Graži, tvarkinga aplinka, netoli ošiantis miškas atgaivins kiekvieną pavargusią sielą ir leis atgauti dvasios ramybę. Gamtos prieglobstyje galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio, kasdieninių rūpesčių ir turiningai praleisti laiką. Tai vieta, kur rytais pažadins paukščių giesmės, o vakarais ramybės suteiks besileidžianti saulė.

Sodyboje galima rengti šeimos šventes, vestuves, bernvakarius, mergvakarius, kolektyvo pobūvius, seminarus ar tiesiog gerai praleisti laiką su šeima ir draugais.

Sodybą sudaro 4 atskiri pastatai, išlaikantys etninės architektūros tradicijas: karčiama, svirnas, pirtis, tradicinė dvigalė gryčia.

Papildoma informacija

SALĖ, KURIOJE TELPA IKI 70 ASMENŲ

  • Multimedija;
  • Konferencijų stovas;
  • Ekranas;
  • Garsinimo įranga;
  • Kavos pertraukėlės.

Atsiliepimai

Komentuoti