Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Namelis Atokvėpis

Kaimo turizmo sodybos

„Namelis Atokvėpis“ yra pievų ir miškų apsuptyje. Kaip tik nuo miesto šurmulio išvargusiam poilsiautojui. Kuo daugiau natūralumo ir gamtos - namelio šeimininkų siekis. Rastų namelis kvepia židinio dūmu, aplinka ką tik nupjauta žole, o balti patalai jau laukia nudžiuginti ramiu poilsiu. Atvykę rasite dviejų aukštų namelį, kurio pirmame aukšte yra valgomojo stalas, minimali virtuvėlė, židinys bei pirtis (ja galima naudotis už papildomą mokestį). Antrajame aukšte įrengta poilsio zona su viena dvigule lova bei dviem vienvietėmis. Lauko tualetas vos už kelių žingsnių lauke, žalumos apsuptyje. Vonios kambario čia nerasite, tačiau nusiprausti siūlo kaimišku būdu - apsipilant vandeniu pirtyje. Esant poreikiui ar apsistojant ilgiau galima naudotis vonios kambariu gretimame pastate. O, kad poilsis būtų labiau atpalaiduojantis, televizoriaus čia nebus. Tad rekomenduojame išsitiesti hamake skaitant knygą, džiaugtis lauke ant griliaus kepamu maistu, o jeigu lauke vėsu - mėgautis židinio ir pirties šiluma.

Tikėtina, kad atvykę pirmiausia susipažinsite su Milda, šios sodybos šeimininke. Ji čia gimė ir užaugo, tad viską kūrė savomis rankomis. Kiekvieną kampelį puikiai pažįsta, tad supažindins ir jus. Esant poreikiui pusryčiams iškeps blynų ar omleto, ir žinoma, būtinai rekomenduos ką netoliese pamatyti.

Čiuinelių kaimas apsuptas agro kultūrų, tačiau tai nereiškia, kad čia nėra ką pamatyti ir nuveikti. Už kelių kilometrų teka Ventos upė, stūkso legendomis apipinti Laumės, Urkuvėnų, Martyno akmenys. Pasivaikščioti kviečia Kuršėnų miesto parkas su dvaro sodyba bei naująja įžymybe - pėsčiųjų tiltu per upę. O jeigu pavažiuosite toliau, rasite nuostabius Ventos ar Kurtuvėnų regioninius parkus, užlipsite ant Šatrijos kalno ar galėsite apjuosti Tado Blindos pušį.

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti