Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka

Renginių salė yra pagrindinė bibliotekos bendruomenės kultūrinių renginių erdvė, skirta žodiniams renginiams, kino peržiūroms, bendruomenių iniciatyvoms ir saviraiškai.

Renginių salė talpina apie 50 lankytojų. Ją galima užtamsinti ir panaudoti skaidrių, filmų peržiūroms, yra reikalinga technika (kompiuteris, projektorius su ekranu, 75 colių televizorius, garso sistema). Tai puiki erdvė kameriniams kino vakarams, filmų retrospektyvoms, kino edukaciniams renginiams, kino ar animacijos mėgėjų konkursams, festivaliams ir susitikimams su kino kūrėjais rengti. Renginių salėje įkurta mažoji parodų galerija fotografijos, tapybos ir kitiems darbams eksponuoti, leisianti pristatyti profesionalių ir pradedančių menininkų kūrinius.

Komandinio darbo erdvė. Ši erdvė skirta komandiniam darbui: projektų rengėjų, verslininkų ar įvairių pomėgių klubų narių (iki 10–12 žmonių) pasitarimams, darbingiems susitikimams. Jūsų patogumui – kompiuteris su TV išvestimi, daugiafunkcinis įrenginys. Registruotiems bibliotekos vartotojams darbo susitikimams suteikiamos dvi nemokamos valandos per dieną, kitiems paslauga apmokestinama pagal nustatytus įkainius. Erdvė rezervuojama el. paštu [email protected], telefonu (8 41) 58 13 60 arba atvykus į biblioteką. Jei atvykus į biblioteką erdvė yra laisva, ja leidžiama naudotis ir be išankstinės rezervacijos.

Vietų skaičius

Teatro stiliumi (50)

Paslaugos

Mikrofonas
CD grotuvas
DVD grotuvas
Kompiuteris
Laidinė interneto jungtis
Lektoriaus tribūna
Projektoriaus ekranas
Rašomoji lenta

Atsiliepimai

Komentuoti