Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Smakų smakas

Restoranas

Užeiga „SMAKŲ SMAKAS“ duris atvėrė 2008 metais. Ji yra prie magistralinio kelio (A11) Šiauliai – Palanga, 5 km. už Šiaulių miesto. Tai vieta gražiausioms Jūsų šventėms, šilčiausiems susibūrimams švęsti bei svarbiausioms akimirkoms paminėti. Čia rasite tris banketines sales, kuriose telpa nuo 20 iki 70 žm. Galima organizuoti pobūvius, banketus, furšetus, vestuves, gedulingus pietus, dalykinius pietus, gimtadienius, konferencijas, seminarus. Užeiga talpina iki 250 žmonių.

Vasarą galima pasinaudoti lauko terasos malonumais. Stebėti saulėlydį arba tiesiog pasimėgauti puikia aplinka: lauko tvenkinys, takeliai pasivaikščiojimui, alpinariumai, gėlynai. Išpuoselėtoje aplinkoje yra galimybė surengti santuokos ceremoniją ar fotosesiją.

„SMAKŲ SMAKAS“ orientuojamasi į maisto kokybę, nepriekaištingą aptarnavimą. Virtuvė siūlo europietiškos ir lietuviškos virtuvių patiekalus. Yra ir patiekalų vaikams. Čia greitai ir nebrangiai galima papietauti. Dienos patiekalų valgiaraštis kiekvieną savaitę vis kitas. Taip pat užeiga laukia ir turistinių grupių.

Tikimės, kad apsilankę, sugrįšite čia dar ne kartą.

Atsiliepimai

Komentuoti