Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

PAŽINTIS SU GYVŪNAIS IŠ ARČIAU

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
72 km
4.5 val.
4
Maršruto danga
50% Asfaltas
50% Žvyrkelis

Keliaudami po Šiaulių rajoną galite susipažinti su įvairiomis gyvūnų rūšimis. Tad jei norite pamatyti kaip gyvai atrodo: zebras, kupranugaris, kengūros, alpakos, elniai, avys ir kiti gyvūnai keliaukite šiuo mūsų paruoštu maršrutu!

„Raiba plunksna“ - tai zoo, kuris turi dideles erdves, žaidimų aikštelę mažiesiems, poilsio zonas ir puikiai pritaikytą aplinką ūkio gyventojams. Čia veiklos ras ir suaugusieji, ir vaikai. Ūkyje gyvena stručiai, danieliai, veislinės avys, ožkos, daug naminių paukščių, kurių čia daugiau nei 20 veislių ir kiti gyvūnai.

Ūkyje „Gamtos kišenėje“ supažindinama su kelių skirtingų veislių ir produktyvumo krypties avimis, nauda ir gaunama produkcija.

Zoologijos sodas Dargaičiuose - tai vienas didžiausių Šiaurės Lietuvoje ir Pabaltijyje, kuris priima pavienius lankytojus ir ekskursijas. Šiuo metu ūkyje gyvena net 50 skirtinga gyvūnų rūšis: alpakos, lamos, kupranugaris, šinšilos, REX veislės triušiai, asiliukai, Kveslando salų avytės, olandų miniatiūriniai ožiukai, mažiausios pasaulyje veislės Falabella arkliukas, afrikiniai stručiai, Jokūbo avytės, Koburgo lapinės avytės, Hailendų veislės karvutė, arabų veislės žirgas, juodnosės avys.

Algirdo Laucevičiaus elnyne auginami įvairaus amžiaus elnių patinai ir patelės. Jų skaičius nuolat svyruoja, kadangi atsiranda vis daugiau gamtos mylėtojų, norinčių įsigyti ir auginti tauriuosius elnius. Elnyne auginami elniai yra be galo jaukūs, tad jų priežiūra virsta ne darbu, o lengvu ir maloniu tarpusavio bendravimu. 

Tai – laisvos formos maršrutas, kuriame galite nesivadovauti objektų eiliškumu, tad keliauk taip, kaip patogiausia tau.

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones