Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

TOP EKSTREMALIŲ PRAMOGŲ

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
160 km
9.5 val.
7
Maršruto danga
100% Asfaltas

Ekstremalios pramogos yra veiklos, kurios sukelia didelį adrenalino kiekį ir emocinį iššukį dalyviams. Šios pramogos dažnai siejamos su rizika ir neįprasta patirtimi. Tai kurioje pusėje būsi tu? Stebėtojo ar dalyvio?

Siūlome save išbandyti:

1.  Autodromas/Kartodromas - Šiaulių TMC

ŽIEDINĖ TRASA:
Trasos ilgis – 1,9 km. Jūsų laukia virš 20 staigių posūkių, 300 m. ilgio trasos tiesiojoje galite išbandyti savo automobilio galingumą ir savo vairavimo gebėjimus.

BEKELĖ:
Bekelė skirta keturračiams ir visureigiams: „purvo vonios“, rąstų tiltas, žvyrkelis ir kalnas laukia Jūsų automobilių. Įdomu, ekstremalu ir daug adrenalino. Išbandykite savo jėgas ir gebėjimus!

2 MODULIAI SU SLIDŽIOMIS TRASOMIS:
Dinaminė stabdymo zona su nuolatine slydimo trasa ir dinaminė plokštė, skirta krovininių automobilių, autobusų bei lengvųjų automobilių galinei ašiai pastumti į kairę ar į dešinę, sukuriant automobilio galinės ašies šoninį slydimą. 
Nuokalnė (įkalnė) su „U“ formos posūkiu nuokalnės pabaigoje.
Sukibimo koeficientas, esant šlapiam paviršiui 0,25. Ši baltos spalvos danga užliejama ant asfalto ir ją sušlapinus gaunamas slidus paviršius.

2. Naisių dažasvydžio centras 

Ekstremalaus sporto gerbėjai savo jėgas gali išbandyti dažasvydžio centre, kuris yra pačiame Naisių gyvenvietės centre. Jo teritorija aptverta 2,5 m aukščio tvora, o bendras plotas (su trijų aukštų pastatu) yra 5500 m². Pastate yra net 70 kambarių ir lauko erdvė su įvairių formų kliūtimis.

 

3. Fox wakepark

FoxSpot – tai vandens sporto ir pramogų parkas Kairiuose. Projektas unikalus tuo, kad jis vienintelis Šiaulių ir šiaurės Lietuvos regione, tokiu būdu, pritraukdamas didelį lankytojų srautą, skatins domėjimąsį sportu ir aktyvų laisvalaikį.
Parkas siūlo: pramogas ant vandens, skanų ir sveiką maistą, gerą poilsį ir nuostabų laiką puikioje kompanijoje! Čia visuomet jus pasitiks plati šypsena.
Paplūdimio baras/terasa giriasi – kvapnia kava, ir kitais gėrimais. Gardžiais patiekalais ir užkandžiais.
Čiuožti su vandenlente, vandens slidėmis arba pripučiamu ratu gali ir vaikas, ir suaugęs. Ir pradedantysis, ir pažengęs pramogų mėgėjas. Šis sportas yra tarp pasaulyje sparčiausiai populiarėjančių sporto rūšių ir pretenduoja patekti į olimpines žaidynes.

4. Praktinio šaudymo centras 

Šaudymas – tai ne tik sportas, tai puiki pramoga ar laisvalaikio praleidimas. Kviečiame visus norinčius nustebinti savo draugus ar artimuosius įdomia ir aktyvia pramoga. Galime suorganizuoti mergvakarius, bernvakarius, įmones šventes ar net grupinius turnyrus.

 

5.  Žirgynas Kurtuvėnuose

Neapsigaukite, jojimas taip pat sukelia adrenaliną! Pajuskite laisve ir vėją plaukuose! 

urtuvėnų dvaro žirgyne įsikūrusi jojimo mokykla „Girniukas“ kviečia praleisti laisvalaikį gamtos apsuptyje ir pasimėgauti žirgų draugija. Esame atviri lankytojams ir laukiame visų – nuo pačių mažiausių, kurie čia ne tik susipažins su žirgais, bet ir galės juos paglostyti, pamaitinti, pajodinėti, iki suaugusiųjų, norinčių prisijaukinti žirgus, pajusti jojimo džiaugsmą. 

 

6. Plaukimas baidare Ventos upe 

Vanduo viena iš 4 gamtos stichiju, kurios žmogus negali valdyti ar kontroliuoti. Priklausomai nuo pasirinkto laiko, plaukimas gali būti ramus, o gali laukti ir iššukių.

Venta – šiaurės vakarų Lietuvos ir Latvijos vakarų upė. Ji yra viena iš didžiausių per Lietuvos teritoriją tekančių upių. Savo ilgiu Ventą lenkia tik Nemunas ir Neris.Plaukdami baidarėmis galėsite grožėtis ne tik pušynų ir pakrančių pievų žaluma, upės povandeninio pasaulio įdomybėmis, bet ir gamtos bei kultūros paveldo objektais.

 

7. Baidarių nuoma sodyboje „Ventos slėnis"

Sodyba „Ventos slėnis" kviečia Jus praleisti laiką toli nuo miesto triukšmo, nuostabios Lietuviškos gamtos apsuptyje. Mes mielai suorganizuosime Jums ir Jūsų draugams nepamirštamą baidarių žygį Ventos upe.

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones