Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

SMAGIAUSIOS VAIKŲ STOVYKLOS

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Lengvas
110 km
7 val.
5
Maršruto danga
90% Asfaltas
10% Žvyrkelis

Stovykla  - organizuotas laikinas buvimas gamtoje ar kituose nuotykių miškuose su tikslu suteikti vaikams gaimybę atsipalaiduoti, mokytis, pramogauti ir bendrauti su kitais dalyviais. Stovyklų tipai gali skirtis priklausomai nuo tikslų ir pobūdžio. Susipažinkite su mūsų siūlomomis stovyklomis:

1. Napoleono sporto ir turizmo bazė

Asmeninio tobulėjimo ir nuotykių vasaros stovyklos vaikams ir jaunimui. Programa ir veiklos parengtos, siekiant ypatingą dėmesį skirti vaikų ir jaunimo kūrybiškumo, strateginio mąstymo, empatijos formavimui bei asmens vidinio „aš“ augimui, vertybinių orientacijų bei pilietinių įsipareigojimų skatinimui ir įtvirtinimui, fizinio kūno lavinimui per sportines ir stresą mažinančias, atpalaiduojančias veiklas bei sveiką mitybą.

2. Stovyklos „Tobulėk" ir „Mes būsime kariai"

VšĮ „Tobulėjimas“ yra vaikų ir moksleivių aktyvaus poilsio, papildomo ugdymo ir jaunimo užimtumo organizavimu užsiimanti įstaiga, siekianti suburti vaikus iš įvairių Lietuvos vietovių ir užsienio, kad jie galėtų bendrauti, mokytis, sportuoti ir susirasti draugų. Organizuojamos vaikų vasaros stovyklos „Tobulėk“ ir „Mes būsime kariai“.

 

3. Kurtuvėnų dvaro žirgynas

Kurtuvėnų dvaro žirgyne įsikūrusi jojimo mokykla „Girniukas“ kviečia praleisti laisvalaikį gamtos apsuptyje ir pasimėgauti žirgų draugija. Esame atviri lankytojams ir laukiame visų – nuo pačių mažiausių, kurie čia ne tik susipažins su žirgais, bet ir galės juos paglostyti, pamaitinti, pajodinėti - pajusti jojimo džiaugsmą.

 

4. Stovykla  „PELĖDŽIUKAI"

Kviečiame registruoti 8-16 metų berniukus ir mergaites praleisti vasarą, kurios nepamirš ilgai!  
Vaikų lauks puiki vieta prie miško ir ežerų, smagūs stovyklos vadovai ir įspūdžių kupina, nepamirštama vasara!

5. Stovykla „TAKTINĖ VASARA 20-24" 

Kviečiame registruoti 9-17 metų berniukus ir mergaites praleisti vasarą, kurios nepamirš ilgai!  
Vaikų lauks puiki vieta prie miško ir ežerų, smagūs stovyklos vadovai ir nepamirštama vasara!

 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones