Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Stovyklos „Tobulėk" ir „Mes būsime kariai"

Stovyklos

VšĮ „Tobulėjimas“ yra vaikų ir moksleivių aktyvaus poilsio, papildomo ugdymo ir jaunimo užimtumo organizavimu užsiimanti įstaiga, siekianti suburti vaikus iš įvairių Lietuvos vietovių ir užsienio, kad jie galėtų bendrauti, mokytis, sportuoti ir susirasti draugų. Organizuojamos vaikų vasaros stovyklos „Tobulėk“ ir „Mes būsime kariai“.

Organizacijos uždaviniai - įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių į aktyvią, tikslingą veiklą, propaguoti pilietiškumą, patriotiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti lygiavertiškumo, garbės ir pareigingumo jausmą.

Misija. Ugdyti patriotišką, garbingą, komunikabilų jaunimą. Ugdyti lyderio savybes, draugiškumo, garbės, atsakomybės ir pareigos jausmą.

Papildoma informacija:

Stovykla Tobulėk" skirta vaikams, ir mergaitėms ir berniukams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį. Laukia daug azarto, adrenalino ir puikių nepamirštamų įspūdžių! Stovyklos tikslas - susipažinti su naujais draugais, linksmai, turiningai ir aktyviai praleisti laiką. Šiam tikslui pasitelksime aibę žaidimų: žaidimai atvirame ore, sportiniai ir loginiai, kūrybingumo ir lavinimo! Stovyklautojų laukia orientaciniai žaidimai, airsoft žaidimai, dienos ir naiktiniai žygiai, šaudymas su pneumatiniais ginklai, estafetės, plaukimas baidarėmis su užduotimis, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), sportiniai žaidimai, stalo žaidimai. Vakarosime prie laužo ar šėlsime vakaro diskotekoje. https://www.facebook.com/vaikustovyklaTobulek

Stovykla „Mes būsime kariai". Stovyklautojai įsikuria stovyklavietėje mediniuose nameliuose, miega kariškose lovose.Išbando kariško, skautiško gyvenimo, pajaučia, ką reiškia būti būrio dalimi, vyksta išgyvenimo gamtoje apmokymai, taktinės, orientacinės užduotys. Taip pat stovyklautojų laukia: Airsoft žaidimai, išgyvenimo žygis, maskuotės menas, šaudymas su pneumatiniais ginklais, karinės estafetės, PMP (pirmosios medicinos pagalbos) mokymai, plaukimas baidarėmis, perkėlos (nusileidimai su virvėmis, naudojant alpinistinę įrangą), sportiniai žaidimai. Karštomis dienomis maudynės upėje.  Kiekviena diena baigsiasi pasisėdėjimu ir maloniu bendravimu, dienos aptarimu prie laužo. https://www.facebook.com/mesbusimekariai

Stovyklos koordinatės

434167, 6204139 (LKS)

55.966906, 22.945533 (WGS)

55° 58' 0.86", 22° 56' 43.92" (WGS) 

Atsiliepimai

Komentuoti