Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

TOP VIETOS PAVALGYTI

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
170 km
11.5 val.
8
Maršruto danga

Kiekvienoje kelionėje yra ta stotelė, kai laimingi būna tiek kūnas, tiek siela – maistas. Štai užuominos ir idėjos, kur sustoti ir mėgautis gastronomine akimirka vienam ar su kompanija. Jūs kviečia daugiausiai įvertinimų ir atsiliepimų „Google“ aplinkoje ir didžiausiame pasaulio kelionių portale „Tripadvisor“ turintys Šiaulių rajono restoranai, kavinės, barai.

1. Restoranas „Smakų smakas"   Dėmesys maistui, aplinkai ir bendrai nuotaikai šeimos restorane.

2. Baras „Grafaitė". Ne tik baras, bet ir galimybė smagiai praleisti savo šventę.  

3.  Restoranas „Grafo Zubovo"   - įsikūręs restauruotame XIX amžiaus Grafo Zubovo dvare, kur visa aplinka nuteikia poniškai.

4. Kavinė „Girelė" pasiūlys patiekalų, skirtų išrankiam vartotojui, o klasikinis karčiamos interjeras sukurs jaukią ir neįpareigojančią aplinką.

5. Restoranas „Baltas gandras" Laikas šeimai – pats brangiausias laikas. Restorane „Baltas gandras“ šiuo laiku gali mėgautis tiek tėvai, tiek jų mažieji. Namų jaukumas, unikalūs patiekalai, žaidimų erdvės vaikams viduje ir gryname ore, rami aplinka bei laikas Jums!

6. Kavinė „Meškių dvarkiemis" - svetingumas, dėmesys kiekvienam, natūralūs produktai bei aukščiausios kokybės patiekalai, kuriuos ruošia patyrę virtuvės šefai.

7. Kavinė „Linelis" . Čia galima rasti ir tradicinių, lietuviškų patiekalų, ir įmantrių užsienio virtuvės skanėstų. Porcijos tikrai nenuvils, o kainos neišgąsdins.

8. Kavinė „Smuklė Kryžkelė" - visus pamaitina kaip mama – sočiai ir gardžiai.

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones