Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Pėsčiųjų tiltas per Ventos upę

Tiltai

Kuršėnus visoje Lietuvoje garsina 2020 metais visuomenei atvertas unikalios konstrukcijos, vienas gražiausių, moderniausių ir ilgiausių Lietuvoje – 262 metrų – pėsčiųjų til­tas, kuris sujungia pagrindinę miesto – Lauryno Ivins­kio aikš­tę ir Kur­šė­nų dva­ro par­ką.

Vos atidarytas naujasis tiltas tapo vienu pagrindiniu ne tik Šiaulių rajono, bet ir viso Šiaurės regiono traukos objektu, į kurį plūsta žmonės pasivaikščioti, pasigrožėti nuostabiomis Ventos upės ir Kuršėnų miesto panoramomis. Naujuoju pėsčiųjų tiltu ga­li­ma pa­to­giai pa­siek­ti restauruotus išskirtinės medinės architektūros Kuršėnų Gruževskių dvaro rūmus, Šiaulių rajono savivaldybės kul­tū­ros cent­rą, senąjį miesto parką, ku­r vyks­ta didžiausi Šiaulių rajono renginiai, šven­tės.

Kuršėnų pėsčiųjų tiltas lankytojus traukia ne tik ori­gi­na­lia iš­vaiz­da, bet ir in­te­rak­ty­viais bei iš­ma­niais spren­di­mais. Tilto apdaila sukurta iš korteno – vienos madingiausių šiuo metu, itin ilgaamžės medžiagos, kuri plačiai naudojama Europos, pasaulio architektų ir dizainerių.

Ven­tos upės de­ši­nio­jo kran­to te­ri­to­ri­jo­je įrengti pės­čių­jų ta­kai, vai­kų žai­di­mų aikš­te­lė, lau­ko tre­ni­ruok­liai, prie­plau­ka, mau­dyk­la, lau­ko te­ra­sa bei ža­lio­ji zo­na.

Atsiliepimai

Komentuoti