KONKURSAS Pasaulinei turizmo dienai paminėti

Pasaulinė turizmo diena – profesinė šventė, švenčiama nuo 1980 m. Rugsėjo 27 d. Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmo plėtrą, užmegzti kultūrinius ryšius.

Šiemet siūlome būti išradingais ir kūrybingais. Vykime į virtualią kelionę mintyse. Tam, kad išskristi į svajonių šalį mums reikės talpaus, patvaraus, gražaus ir spalvoto lagamino.

Sukurkite jį!!!!

Kviečiame visus – mažus ir didelius, sukurti mini lagaminą iki 20 cm aukščio. Konkurse gali dalyvauti visi norintys, o taip pat mokyklų klasės bei darželių grupės.

Sukurtus lagaminus galite atvežti į Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centrą (prie Kryžių kalno arba į turizmo centro būstinę, kuri įsikūrusi Kuršėnuose, adresu J. Basanavičiaus g. 7)

Lagaminų kūrybai galite naudoti jums patogias kūrybines priemones, medžiagas, konstrukcijas, technikas. Svarbiausia – lagaminas turi būti panašus į lagaminą.

Jei lagamino atvežti negalite, siųskite jo fotonuotraukas el.pastu [email protected]

Visus atvežtus/atsiųstus lagaminus eksponuosime mūsų turizmo centro patalpose bei socialiniuose tinkluose.

Rugsėjo 27 dieną paskelbsime tris nugalėtojus,kurie bus apdovanoti prizais, o lagamino, kuris, mūsų nuomone, bus originaliausias ir įdomiausias, autorių, apdovanosime ir specialiuoju prizu – valandos trukmės virtualia kelione į kosmosą!!!

Suintrigavome?!

Dalyvaukite!!

 

Atsiliepimai

Komentuoti