Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

LIETUVOS TURISTINIŲ VIETOVIŲ PATRAUKLUMO VERTINIMO TYRIMO REZULTATAI

Siekiant tobulinti turizmo infrastruktūrą bei gerinti turistų patirtį, tiksliau atliepiant jų lūkesčius ir poreikius, nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ užsakymu 2022 m. liepos – rugsėjo mėnesį buvo atliktas Lietuvos turistinių vietovių infrastruktūros vertinimas, kurį įgyvendino UAB „Eurointegracijos projektai“.

Lietuvos turistinių objektų infrastruktūros vertinimas apėmė 1994 atrinktus objektus visose 60 šalies savivaldybių.

Turistinių objektų vertinimui atlikti buvo naudojama speciali metodologija sukurta siekiant objektyviai atspindėti vertinamos viešosios infrastruktūros ir paslaugų išvystymo lygį, išvystymo lygio skirtumus tarp panašių objektų bei suteikti galimybę matuoti pokyčius laike.

Tyrimo metu buvo išskirtos pagrindinės Lietuvos savivaldybių turistinių objektų infrastruktūros silpnybės, bei įvardintos tobulinimo kryptys ir galimybės.

Skubame pasidžiaugti puikiais įvertinimais, dėl kurių stengiasi visi Šiaulių rajono lankytinų objektų darbuotojai. Kviečiame susipažinti su gautais rezultatai, išvadomis ir pasiūlymais. Labai džiaugiamės, kad vienas naujesnių Šiaulių rajono lankytinų objektų buvo įvertintas kaip geriausias visoje Lietuvoje - tai yra Kuršėnų pėsčiųjų tiltas. Šis objektas įvertintas aukščiausiu balu apžvalgos aikštelių, bokštų, piliakalnių kategorijoje visos Lietuvos mastu. Į TOP 25 šioje kategorijoje patenka ir mūsų nuostabusis, pasaulyje jau puikiai žinomas, garsusis Kryžių kalnas. 

Daugiau informacijos rasite ČIA.

Šiaulių rajono turistinių objektų patrauklumo vertinimo tyrimo rezultatai:

Atsiliepimai

Komentuoti