Piligriminis jaunimo žygis „Malonių keliu“

PILIGRIMINIO JAUNIMO ŽYGIO PROGRAMA

„Malonių kelio“ maršruto Šiaulių rajono atkarpa, birželio 18 d.

Birželio 18 d. Šiaulių rajono savivaldybė drauge su Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centru, minint Lietuvos jaunimo metus, kviečia į piligriminį Jaunimo žygį kryptimi Kurtuvėnai – Bazilionai – Kurtuvėnai. Šiame piligriminiame žygyje turėsite galimybę pažinti Kurtuvėnų Šv. apaštalo Jokūbo ir Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčias. Tai ne tik dienos kelionė pėsčiomis, bet ir puikus vasaros pradžios paminėjimas; ne tik 20 kilometrų maršrutas, einantis per kvapą gniaužiančius Kurtuvėnų regioninį parko miškus, bet ir 20 kilometrų naujų susitikimų, atradimų, o gal ir netikėtumų.

Kviečiame Tave autis žygio batus ir vasarą pasitikti ypatingame žygyje! Žygiui pasiruošti neįmanoma, viskas nutinka kelyje ir dažnai viršija mūsų įsivaizdavimus ir lūkesčius. Tad pasiruošk nuotykiui!

Prašome atkreipti dėmesį:

Dalyvių skaičius ribotas

Maršrutas yra ±20 km ilgio, tad reikalaus ištvermės, kelias driekiasi miško keliukais.

10:00 – 10:30 registracija Kurtuvėnų turgaus aikštėje (dalyviams įteikiamos žygio apyrankės, piligrimų pasas ir vandens buteliukas).

10:30 – 10:45 iškilmingas atidarymas Kurtuvėnų Šv. apaštalo Jokūbo baznyčioje. Klb. Mariaus Dyglio pasveikinimas ir palaiminimas.

10:45 – 10:50 žygio pradžia.

12:30 – 13:00 apsilankymas Bazilionų Šv. Bazilijaus Didžiojo bažnyčioje (jeigu pageidaujama). Bažnyčioje lauks klebonas Tomas Ūksas. Žygeivius supažindins su bažnyčios istorija, spaudo uždėjimas piligriminiame pase. Vandens papildymas.

13:30 – 14:30 Tauro stovykloje žygeivių lauks karšta arbata ir bandelė. Vandens papildymas.

15:30 planuojama žygio pabaiga Kurtuvėnų turgaus aikštėje ir spaudo uždėjimas piligriminiame pase.

Renginys nemokamas

Kviečiame įsigyti regioninio parko bilietą (1 Eur) ir tokiu būdu paremti Kurtuvėnų regioninio parko saugomas teritorijas. Bilietą bus galima įsigyti pas organizatorius, atvykus į Kurtuvėnų turgaus aikštę arba SMS žinute, siunčiant tekstą „KURP“ (be kabučių) numeriu 1860 (aptarnavimo mokestis 0,35 €).

Atvykimas

Savu transportu (visos transporto priemonės paliekamos aikštėje Kurtuvėnuose).

Papildoma informacija

Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir viešinamas teisės aktų nustatyta tvarka. Žygis vyks gamtos apsuptyje, todėl vertėtų pasirūpinti derama avalyne ir oro sąlygas atitinkančia apranga. Rekomenduojama į kuprinę įsimesti sumuštinių bei gaiviųjų gėrimų sau ir savo draugui. 

Su savimi turėkite šviesą atspindinčią spec. liemenę.

Informacija ir registracija

Tel. 8 674 01 600, http://inx.lv/9SLZ

Atsiliepimai

Komentuoti