Žaidimas keliaujantiems – „Šiaulių rajono penketukas“

Atrask, prisiliesk, pažink Šiaulių rajono perlus! Siūlome Jums įdomų būdą dar geriau pažinti Šiaulių rajoną, susipažinti su jo lankytinomis vietomis, pramogomis įdomybėmis ir smagiai praleisti laiką. 

Specialiai šiam žaidimui buvo sukurti lankstinukai ir antspaudai su Šiaulių rajono lankytinų vietų ikonomis. 

Žaidimas smagus ir paprastas, o kad žaidžiant kelionė neprailgtų – atrinkome 5 Šiaulių rajono objektus, kuriuose ir galėsite rinkti antspaudus į žaidimo lankstinuką. 

Aplankę Kryžių kalną, Kurtuvėnų regioninį parką, zoologijos sodą Dargaičiuose, Naisius ir Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centrą – viename iš jų galėsite nemokamai gauti žaidimo lankstinuką ir pradėti rinkti antspaudus. Užpildžius lankstinuką penketuko antspaudais, Jums bus suteikta galimybė pasinaudoti net iki 30% nuolaida pasirinktai paslaugai.

Trumpai apie penketuką:

Kryžių kalnas – pasaulinio garso sakralinė, istorinė, archeologinė, mitologinė, kultūrinė, nacionalinė vertybė – Šiaulių rajono traukos ir žinomumo dominantė. Didingasis Kryžių kalnas Šiaulių rajoną sieja su pasauliu ir Europa, su šventojo Popiežiaus Jono Pauliaus II vardu, su piligrimyste ir Šv. Jokūbo keliu.

Kurtuvėnai – vienas labiausiai turistų lankomų Šiaulių rajono miestelių, o Kurtuvėnų dvaro sodyba – viena įspūdingiausių regione. Šiandieną Kurtuvėnų dvaro pramogų kompleksas siūlo neįtikėtiną gausą paslaugų. Kurtuvėnų regioniniame parke galima žavėtis išlikusiu parku, žirgynu, tvenkiniais, atstatytu mediniu svirnu bei ratine. 2019 m. įkurtas naujas lankytojų centras. Ten rasite abejingų nepaliekančią ekspoziciją „Kraštovaizdžio įvairovė“. Įvairūs žaidimai, edukacijos, istorija ir pati  ekspozicija sužavės kiekvieną. Puikios emocijos garantuotos.

Dargaičių zoologijos sodas – vienas didžiausių Šiaurės Lietuvoje ir net Baltijos šalyse zoologijos sodų. Šiuo metu Dargaičių zoologijos sode-ūkyje gyvena net 50 skirtingų gyvūnų rūšių. Čia rasite pramogų vaikams ir suaugusiems. Žaidimų aikštelė mažiesiems, žvėrelių maitinimas jų paruoštu maistu, triušių terapija, gaminiai iš alpakų vilnos ir kitos pramogos laukia jūsų Dargaičiuose.

Naisiai – vienas labiausiai lankomų ne tik Šiaulių rajono, bet ir visos Lietuvos kaimų. Šiandien Naisiai garsėja renginiais ir pramogomis. Vienas svarbiausių, įspūdingiausių ir didžiausių Naisių objektų – Baltų arena. Čia įsikūręs ir vienintelis Lietuvoje Baltų dievų muziejus, kurį puošia per 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų. Naisiai turi tiek daug pasiūlyti atvykusiems, kad galite susiplanuoti visą dieną praleisti būtent čia.  Mėgstantiems gastronominį turizmą siūlome paragauti restorano „Baltas gandras“ su meile pagamintų patiekalų. 

Kuršėnų dvaro rūmuose bei oficinoje veikia Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras, kuris rengia Šiaulių krašto tautodailininkų darbų ir etnografijos ekspozicijas, parodas. Čia galima susipažinti su amatais nuo seniausių laikų iki šių dienų. Taip pat galima pasigrožėti kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Kuršėnų dvaras – vienintelis vertingiausias medinės dvarų architektūros palikimas Šiaulių rajone. Šiame unikaliame pastate yra išlikę autentiški laiptai, langų rėmai, medinės lauko durys. Kuršėnų dvare 2020 metais vyko restauracija, kurios metu buvo išlaikytos visos paveldo vertybės. 

Šalia esantis unikalios konstrukcijos, vienas gražiausių, moderniausių ir ilgiausių Lietuvoje – 262 metrų – pėsčiųjų  tiltas, kuris sujungia pagrindinę miesto – Lauryno Ivinskio aikštę ir Kuršėnų dvaro parką. Vos atidarytas naujasis tiltas tapo vienu pagrindiniu ne tik Šiaulių rajono, bet ir viso Šiaurės regiono traukos objektu, į kurį plūsta žmonės pasivaikščioti, pasigrožėti nuostabiomis Ventos upės ir Kuršėnų miesto panoramomis.

Pajuskite Kryžių kalno dvasią, parsivežkite geriausių emocijų iš zoologijos sodo Dargaičiuose, susitikite su milžinais Kurtuvėnuose, pasigrožėkite atgimusiu Kuršėnų dvaru, aplankykite didingąją Baltų areną Naisiuose, nuo kurios atsiveria baltiškasis kraštovaizdis.

 Itin turtingas lankytinų objektų Šiaulių rajonas keliautojus žavi ir stebina, todėl kviečiame aplankyti ir kitus lankytinus objektus. Tad keliaukite po Šiaulių rajoną ir parsivežkite namo puikių emocijų ir įspūdžių.

TAISYKLĖS

Šio žaidimo „Šiaulių rajono penketukas“ (toliau – žaidimas) taisyklės nustato žaidimo tikslus, apibrėžia reikalavimus dalyviams,  žaidimo organizavimo ir sąlygų tvarką bei lankytojams suteikiamą nuolaidą. Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir organizatorių sprendimų.

Žaidimo globėjas – Šiaulių rajono savivaldybė.

ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

ŽAIDIMO PAGRINDINIS PARTNERIS

Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

ŽAIDIMO PARTNERIAI

1. Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centras;

2. Zoologijos sodas Dargaičiuose;

3. Asociacija ,,Naisių bendruomenė“.

INFORMACINIAI RĖMĖJAI

1. Saulės radijas;

2. Etaplius.

ŽAIDIMO EIGA

1. Žaidimas vyksta nuo 2021 birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. (imtinai).

2. Norint dalyvauti ir pasinaudoti žaidimo nuolaida Jums reikia:

2.1. Apsilankyti Šiaulių rajono lankytinose vietose: Kryžių kalne (Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centre), Kurtuvėnų lankytojų centre, zoologijos sode Dargaičiuose, Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose arba restorane „Baltas gandras“, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centre.

2.2. Lankstinukai nemokamai dalijami visuose penkiuose objektuose, yra galimybė parsisiųsti iš interneto svetainės www.siauliurajonas.lt.

2.2.1. Dalyviai, apsilankę visose nurodytose vietose, turi gauti antspaudą į tam skirtą vietą lankstinuke.

2.2.2. Nuolaida suteikiama surinkus visus penkis lankytinų vietų antspaudus.

3. Norint pasinaudoti 30% nuolaida pasirinktai paslaugai, privaloma pateikti lankstinuką su visais penkiais antspaudais (pasinaudoti nuolaida galima tik viename Jūsų išsirinktame objekte iki 2021 m. lapkričio 15 d.).

SĄLYGOS

1. Antspaudas dedamas tik apsilankius objekte.

2. Antspaudas dedamas tik lankstinuko savininkui (už kitus asmenis antspaudų rinkti negalima).

3. Antspaudai renkami tik nurodytų objektų darbo laiku.

4. Asmuo tame pačiame žaidime gali dalyvauti tik vieną kartą.  

NUOLAIDA

1. Nuolaida suteikiama tik vienai pasirinktai paslaugai.

1.1. 30% vienkartinė nuolaida ekskursijai „Kryžių kalnas nuo seniausių laikų iki XXI a.“ (4 asmenims).

1.2. 30% vienkartinė nuolaida „Gyvojo žirgo muziejuje“ jojimui su instruktoriumi (4 asmenims – vienas didelis ratas kiekvienam).

1.3. 30% vienkartinė nuolaida bilietams  į zoologijos sodą Dargaičiuose (4 asmenims).

1.4. 25% vienkartinė nuolaida molio edukacijai Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre (4 asmenims).

1.5. 30% vienkartinė nuolaida restorane „Baltas gandras“ kavai (4 asmenims).

2. Vieno lankstinuko nuolaida gali pasinaudoti ne daugiau kaip 4 asmenys iki 2021 m. lapkričio 15 d.

3. Norint pasinaudoti nuolaida būtina išankstinė registracija kontaktiniu telefonu arba el. paštu, išskyrus restorane „Baltas gandras“ ir Zoologijos sode Dargaičiuose.

4. Užpildytą lankstinuką pateikti atvykus į objektą, kuriame norite pasinaudoti nuolaida, lankstinukas dalyviui negrąžinamas.

Žaidimo lankstinukas parsisiuntimui