Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Kuršėnų baikerių klubas „BIESA" MCC gimtadienį atšventė su trenskmu

Praėjusį savaitgalį Kuršėnų miesto šventėje buvo minima labai daug jubiliejinių datų. Nors ir skaičiumi ne didelis, bet su trenksmu paminėtas Kuršėnų baikerių klubo „Biesa“ 5 metų gimtadienis.

Šventinis renginys prasidėjo nuo ryto, kai 10.00 val. 60 Šiaulių rajono ir kitų miestų svečių motociklistų išvyko į motoralį – „Motoakis“. Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro suorganizuoto renginio metu motoralio dalyviai turėjo aplankyti kuo daugiau iš 21 rajono objekto, kuriuose laukė pasiruošę savanoriai (Kryžių kalnas, Baltų arena, Gruzdžių dvaro pieninė, Šakynos koplyčia, Paliesių dvaras, Agailių koplyčia, Luponių piliakalnis, Žvelgaičio bunkeris, Praktinio šaudymo centras, Šiaulių technologijų mokymų centras, Kuršėnų dvaras, Biesa klubas, Kurtuvėnų lankytojų centras, Girnikų šventkalnis, Raudėnų bažnyčia, Paežerių dvaras, Paežerių ąžuolas, Bubių piliakalnis, Bubių dvaro bravoras, Patyriminių mokymų bazė ir Kabantys akmenys). Kad kelionė taptų žaismingesnė ir įdomesnė dalyviai kiekviename objekte galėjo sužaisti žaidimą kortomis „Akis“ ir pasivaržyti dėl įsteigtų prizų: 100 eurų „Viada“ dovanų kortelių ir knygų "Šiaulių krašto padavimai". Laimėjo daugiausiai taškų surinkęs Julius Daunys (458 taškai), o paguodos prizus Vygandas Milieška (426 taškai) ir Vidmantas Pikelis (401 taškas). Šie trys vyrai buvo vieninteliai įveikę paruoštą žemėlapį ir aplankė visus objektus. Dar vienas prizų komplektas atiduotas techniškiausiems, 7 kartus po “Akį“ surinko ir vertingą prizą gavo Linas Domeika, o paguodos prizai atiteko Andriui Česnauskui ir Arnui Zemeliauskui, kurie surinko po 6 akis. Šis renginys buvo viešinamas Lietuvos turizmo skatinimo agentūros VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ socialiniuose tinkluose. Organizatoriai tikisi, kad susidomėjimui išlikus ateityje jis taps tradiciniu, o keliautojai lankytinas vietas dar ne kartą aplankys su šeimomis ar draugų kompanijomis.

Po pirmą kartą organizuoto ralio Šiaulių rajone „Biesa“ baikerių klube laukė griausminga gimtadienio šventė, už kurios pravedimą ir gerą nuotaiką dėkojame Irenai Jankutei. Viso vakaro metu vyko rankų lenkimo rungtys už kurių organizavimą dėkojame Kuršėnų sporto klubui „Edinas“. Konkursų metu išaiškinti gražiausių tatuiruočių ir barzdočių savininkai, o svečiai sulaukė įspūdingų grupių „Brownie Bakers“ ir „Svaras 409“ pasirodymai bei diskotekos su Dj „Saidis“ iki paryčių. Sočiu maitinimu ir gėrimais pasirūpino „313 Group“ iš Telšių. Dėkojame visiems aplankiusiems, buvusiems ir prisidėjusiems prie šventės, tikimės kad ateityje klubas sulauks dar ne vienos progos suorganizuoti panašių renginių.

„Biesa" MMC informacija

 

Atsiliepimai

Komentuoti