Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

"Poetinis kelionės kūrinys: Ventos upės paslaptingasis žingsnių keliukas"

Ventos upės pėsčiųjų takas pakrante - tai kaip sapnas, kuriame laikas sustoja, o kiekvienas žingsnis tampa prisilietimu prie amžinumo. Tai lyg paslaptis, atidengianti pasaulį, kuriame grožis, romantiškumas ir dvasingumas susilieja į vieną harmoningą simfoniją.

Pasislėpęs tarp giliai įsipynusio miško ir upės, šis takas yra lyg meilės žadėjimas, kurį gamta padovanojo tiems, kurie drsiai leidžiasi į jos glėbį. Čia, po švelniu saulėlydžio spinduliu, susilieja žaliasis švelnus laukas su švelniai miglotu vandeniu, o medžiai vainikuoja antikos tiltą, kuris primena senovės istorijos rūmus.

Kiekvienas žingsnis per šį taką yra kaip naujas skyrius romane, kuriame kiekvienas akmuo ir kiekvienas žiedas turi savo paslapting istoriją. Čia, tarp paukščių čiulbėjimo ir upės čiurlenimo balsų, žmogus gali išgyventi ne tik tikrąjį laiką, bet ir laiką, kuris psilklydo tarp praeities ir dabarties.

Pakrantės takas - tai ne tik kelionė, tai lyg meilės istorija su gamta. Čia, po dangaus skliautu, kiekvienas žvilgsnis, kiekvienas prisilietimas tampa neįkainojama brangenybe, kurios negali įsigyti nei pinigais, nei žemiškomis turtų galybėmis.

Tai vieta, kur širdis pati dažniausiai suranda savo kelią. Čia, po žvaigždėmis spindinčiu dangumi, kur medžiai šnara paslaptingomis kalbomis ir upė neša savo istorijos liekanas, kiekvienas prisilietimas, kiekvienas žvilgsnis tampa magišku pasauliu, kuriame meilė ir romantiškumas šoka ranka rankon su laisve ir dvasiniu atradimu. Tai Ventos upės pakrantės takas - vieta, kur susilieja sapnas ir tikrovė, kur įgyja sparnų tie, kurie drąsiai leidžiasi į meilės kelionę su gamta.

 

Atsiliepimai

Komentuoti