Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

PREZIDENTAS KNYGŲ MUGĖJE ŠIAULIŲ RAJONO DELEGACIJAI PAŽADĖJO NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMO METU APLANKYTI KRYŽIŲ KALNĄ

Šiaulių rajono savivaldybės delegacija dalyvavo tradicinėje Vilniaus knygų mugėje, kurioje prisistatė Šiaulių rajono kultūros centras, Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka ir Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacinis centras.
23 -ojoje Vilniaus knygų mugėje Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka parodos lankytojams pateikė interaktyvių žaidimų, kvietė atvykti į modernią, naują biblioteką Kuršėnuose, o Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacinis centras pristatė Šiaulių rajoną Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos stende.
Stendą aplankė ir stabtelėjo susipažinti su Šiaulių rajono turizmo naujienomis LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. LR Seimo pirmininkei įteiktos Jono Kiriliausko knygos „Pamiršti nepamiršti Kuršėnų krašto dvarai" „Kuršėnų vyniotinio istorija", taip informacinis gidas „Stebinantis Šiaulių rajonas".
Stendą apžiūrėjo ir LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Jis buvo pakviestas apsilankyti Kryžių kalne. Pažadėjo kad NATO viršūnių susitikimo metu Lietuvoje svečiai bus pakviesti aplankyti Kryžių kalną.
Didelį lankytojų susidomėjimą kėlė muzikos salė, savo turiniu stebinanti erdvė. Tai – didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų, kurią organizavo asociacija AGATA. Čia gražiai prisistatė mūsų rajono kultūros centras. Kultūros centrų alėjoje Šiaulių apskrities kultūros centrai susijungė ir bendrame stende pristatė šių metų vyksiančius renginius.
Keturias dienas vykusi Vilniaus knygų mugė buvo kupina įvairių leidinių, susitikimų, koncertų, o mūsų rajono delegacija pasidžiaugė galimybe save pristatyti ir įvairių leidinių įsigyti.
Šiaulių rajono savivaldybės adminnistracijos Kultūros skyriaus specialisto Zigmo Ripinskio informacija ir nuotraukos

Atsiliepimai

Komentuoti