Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Šiaulių rajonas pristatytas Lietuvos ir Latvijos keliautojams

Šiemet Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras rajono lankytinus išteklius pristatė dvejose tarptautinėse parodose Lietuvoje ir Latvijoje. 

Sausio paskutinį savaitgalį vyko 10-oji jubiliejinė paroda ADVENTUR 2023. Tai vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. 2023 metų tema – švęskime kelionę, tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones, nebeatidėliojant jų ateičiai. Renginys, trukęs tris dienas, kvietė dalintis kelionių patirtimis, žinia apie naujus keliavimo būdus ir formas. Parodoje šiais metais buvo vystomos trys temos – pažink Lietuvą, poilsiauk aktyviai, atrask pasaulį.  Kvietėme visus atvykti į Šiaulių rajoną ir aplankyti Kuršėnų dvarą, Kuršėnų pėsčiųjų tiltą, Dargaičius, Kurtuvėnus paragauti Romos Mačienės midaus.

Vasario pradžioje Latvijos parodos Balttour 2023 lankytojams pristatėme Šiaulių rajono turizmo išteklius,  o prieš parodos atidarymą mūsų rajono delegacija apsilankė Lietuvos ambasadoje Rygoje, kur Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Kristina Duseikaitė-Pekštienė pristatė žymiausius mūsų krašto turizmo objektus – Kryžių kalną, Kurtuvėnus, Naisius, Kuršėnus, juk Šiaulių rajonas ne tik gali, bet ir turi kuom nustebinti. Ambasados darbuotojai buvo vaišinami legendiniu Kuršėnų vyniotiniu.
Parodoje „Blattour 2023“ Latvijos žiniasklaidos atstovams ir kelionių organizatoriams buvo pristatomas Kurtuvėnų regioninis parkas, Agailių koplyčia, Kryžių kalnas, Dargaičių Zoo, Kuršėnų pėsčiųjų tiltas ir dvaras, EKTAC vykdomos veiklos, edukacijos.

Atsiliepimai

Komentuoti