EKSKURSIJA "KANAUNINKO VACLOVO DAMBRAUSKO ŠVIESA"

Ekskursijos

Jeigu jūs norite susipažinti su ryškiausia XX a. pirmos pusės asmenybe Kuršėnuose, kurio skleidžiama šviesa, veiklos mąstai ir pobūdis dar ir šiandien yra daugeliui nepasiekiama, neįsivaizduojama siekiamybė, net ir turint žymiai didesnius turtus ar galimybes.
Ekskursijos tikslas susipažinti su šia neeiline miesto asmenybe ir jo neeiliniais darbais, pasekti atminties ženklus esančius Kuršėnuose, bei susipažinti su gyvenimu ir darbais kunigo Vaclovo Dambrausko pradėtos beatifikacijos bylos perspektyvoje.

Ekskursiją ves istorikas, rašytojas, gidas Jonas Kiriliauskas.

Ekskursijos data: 2022-12-01
Ekskursijos trukmė 1 val. 30min.
Ekskursijos pradžia 15:00 val.
Ekskursijos pradžia prie Kuršėnų miesto pėsčiųjų tilto (šalia L. Ivinskio aikštės). https://goo.gl/maps/824nJdjfAEkorVNw7

Ekskursijos pabaiga Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, kur 16:30 val. pristatysime išleistą J. Kiriliausko knygą „Kanauninkas Vaclovas Dambrauskas (1878-1941).

Ekskursija NEMOKAMA, bet reikalinga registracija.
Registruotis galima Jums patogiu registracijos variantu:
1. Spaudžiant nuorodą https://forms.gle/x2xBmDTeunYVmRHp7
2. El.paštu [email protected];
3. Tel. 8615 31441
Minimalus dalyvių skaičius - 10 asm.
Organizatoriai palieka sau teisę, nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui, atšaukti ekskursiją.
Ekskursija vyks ir blogomis oro sąlygomis, būtina pasirūpinti tinkama apranga.
*Dalyvaudami ekskursijoje sutinkate, kad ekskursijos metu fotografuojamos nuotraukos bus viešinamos facebook ir instagram socialiniuose tinkluose.

Ši ekskursija projekto „Jono Kiriliausko knygos "Kanauninkas Vaclovas Dambrauskas (1878-1941). Žmogaus epocha ir jo laikas, tarnystė, atmintis" leidyba“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Šiaulių rajono savivaldybė projekte dalyvauja partnerio teisėmis.