Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras

MARŠRUTAS „APKABINK GAMTOS JĖGĄ,,

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
520 km
23.5 val.
23
Maršruto danga
70% Asfaltas
20% Žvyrkelis
10% Miško kelias
1% Vienvėžis

Medis neatsiejama mitų dalis daugumoje pasaulio tautų. Gana dažnai aptinkami ir pasaulio medžio variantai: gyvybės, pažinimo, vaisingumo, šamanų medis.Tai mitinis motyvas, kuris bendras giminingoms indoeuropiečių tautoms, o dažnai ir ne tik joms. Pasaulio medis atspindi pasaulio sampratą, jo turinį. Kol nebuvo gyvybės medžio, tol buvo tik chaosas, o išaugęs medis stabilizuoja chaosą ir įsivyrauja tvarka. Per medį eina pasaulio ašis sujungianti požemį ir dangų, dausas. Medis įkūnija stabilumą, tai lyg atramos taškas.

Kviečiame aplankyti, prisiglausti ir pajausti medžio ir gamtos galią prisiliečiant prie galingųjų Šiaulių rajono medžių. Galite nurodytą maršrutą padalinti į kelias dienas ar savaites ir aplankyti medžius, o pakeliui ir kitus Šiaulių rajono lankytinus objektus. 

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones