PROJEKTAS „VISKAS ĮMANOMA JEI ŽINAI KAIP“

Paskelbta: 2018-11-15

Įsibėgėjo projektas „Viskas įmanoma jei žinai kaip“ . Projektą  parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras pagal Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašą. Lapkričio 13 d. projekto parneriai Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ekonomikos kurso moksleiviai dalyvavo susitikimuose   su  Aurimu Vietrinu.

Aurimas Vietrinas  – žinomas Lietuvos praktikas, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį, įkvepiantis verslo vadybos konsultantas – treneris, lektorius, koučingo specialistas, strateginių ir kūrybinių sesijų moderuotojas, Lietuvos verslo konsultantų asociacijos (LVKA) narys.

Pirmame susitikime  - „Pagrindinės lyderio savybės“ turėjome progos susipažinti su pagrindinėmis lyderio savybėmis. Sužinojome kur ir kaip savo gyvenimo valiutas investuoja lyderiai. Antrame susitikime  - „Lyderio komunikacija“ remiantis patarle „Žinai žodį – rasi kelią“ išsiaiškinome kodėl lyderiai moka komunikuoti, kokie svajonių įgyvendinimo žingsniai.   Jaunimas gavo konkrečių praktinių patarimų ir įrankių, kaip efektyviau komunikuoti su komandos nariais. Po susitikimų lektorius neskubėjo išvykti ir atsakė į visus moksleivių klausimus.

Dėkojame moksleiviams už aktyvų dalyvavimą tikimės , kad daugeliui lyderystė taps gyvenimo būdu ir džiaugsmu.

Parengė Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė ir Ekonomikos mokytoja Jūratė Čaplinskienė.

 
 
« Atgal į naujienas
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: