Iššūkis – „Surink Lietuvą“

Paskelbta: 2019-02-11


Iššūkis „Surink Lietuvą“ skatina žmones keliauti po mūsų kraštą, pažinti nematytus, neatrastus mūsų šalies lopinėlius. Šių kelionių dėka mes turime galimybę įvairiuose šalies kampeliuose įsigyti būtent to krašto formos magnetuką ir namuose turėti tikrąjį jau pažintą ir išnagrinėtą Lietuvos žemėlapį.
Projektas „Surink Lietuvą“ labai džiaugiasi visų pasitikėjimu ir įvertinimu: jie buvo išrinkti ir tapo ,,sėkmingiausia turizmo iniciatyva 2018-iais metais“. Būtent dėl šių priežasčių buvo imtasi dar daugiau iniciatyvos ir jau pažinus įvairiausius Lietuvos kraštus kviečiame juose švęsti ir pačias įdomiausias, unikaliausias ir autotentiškiausias šventes.  
Kiekvieną mėnesį socialiniame tinkle "Facebook", ,,Surink Lietuvą“ paskyroje, galėsite rasti sudarytą kalendorių su įdomiausiomis ir išskirtiniausiomis Lietuvos šventėmis įvairiuose mūsų šalies miestuose . Kiekvienas lietuvis žino, jog tautiečių grožis neturi ribų ir vykstantys grožio konkursai pritraukia daugybę žiūrovų, tačiau ar kada teko pagalvoti, kokio grožio ir išskirtinumo yra Lietuvoje augintos ožkos? Vienas iš išskirtiniausių renginių yra "Tradiciniai gražiausios ožkos rinkimai", kurie susilaukia net Europos žiniasklaidos dėmesio. O galbūt pavargote ir norite ramiai praleisti laiką? Pėsčiųjų žygyje -"Nemuno kilpomis", galėsite keliauti po gražiausias vidurio Lietuvos girias, vingiuotas Nemuno pakrantes ir vasariškai nusiteikusius laukų horizontus. Švenčių maratonas prasideda jau nuo vasario mėnesio, todėl nepraleisk puikios progos ir prisijunk!
Kiekvieną mėnesį socialinėje paskyroje „Surink Lietuvą“ galėsite rasti kalendorių, kuriame bus pateiktos visos išskirtiniausios mūsų šalies šventes ir kita platesnė informacija. Kviečiame visus Lietuvoje švęsti ir keliauti kartu, o pradėti siūlome nuo savo miesto! Nustebsite, ką dar galite sužinoti naujo ir neatrasto apie savo kraštą užsukę į turizmo informacijos centrą savo mieste/rajone!


Sekite mus Facebook – Surink Lietuvą -

https://www.facebook.com/SurinkLietuva/


Instagrame - surinklietuva
    
 

 
 
« Atgal į naujienas
Svetainėje naudojamos Zigmo Ripinsko nuotraukos
Pas mus įvairiausi lietuviški suvenyrai, išrankiausiam klientui: